Profesjonalne pranie wykładzin

Jeżeli wykładzina w Waszym biurze wymaga gruntownego wyczyszczenia zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami czyszczącymi, marki Rug Doctor, które dedykowane są specjalnie do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin. Wykonujemy również czyszczenie tapicerki meblowej (krzesła, kanapy, fotele).


Aby biuro było utrzymane w należytej czystości dywany, wykładziny czy tapicerka powinny być wyczyszczone przynajmniej raz w roku. Przemawiają za tym zarówno względy estetyczne, higieniczne jak i fakt, że brudna wykładzino po prostu szybciej się zużywa.

Większość z nas w swoim miejscu pracy przebywa przynajmniej kilka godzin dziennie. Jeżeli w biurze są wykładziny, które nie są regularnie czyszczone należy założyć, że przebywacie Państwo w towarzystwie wielu milionów roztoczy i alergenów a we włóknach wykładziny zgromadziło się wiele kilogramów brudu. Chodzenie po wykładzinie i ruch powietrza unosi wszystkie te niewidoczne gołym okiem groźne dla naszego zdrowia cząsteczki. W szczególnie trudnej sytuacji są osoby z alergiami, które nie zawsze zdają sobie sprawę co jest przyczyną ich dolegliwości. Dlatego czysta wykładzina to nie tylko kwestia estetyki ale również zdrowia i komfortu pracy wszystkich użytkowników biura.

Rekomendując nasze usługi chcemy zapewnić Państwa, że maszyny Rug Doctor, których używamy, są tak skonstruowane by profesjonalnie tzn. bardzo głęboko wyczyścić wykładzinę jednocześnie jej nie przemaczając – czas schnięcia to 2-3 godziny. Jednocześnie posiadamy unikalne środki czyszczące tej marki, które dedykowane są na różnego rodzaju plamy i zabrudzenia a nawet nieprzyjemne zapachy.

Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie. Koszt uzależniony jest od metrażu czyszczonej powierzchni, stopnia jej zabrudzenia oraz dodatkowych czynności jakie musimy wykonać np. przestawiania czy wynoszenia mebli.

Do tej pory wyczyściliśmy maszynami i środkami Rug Doctor wykładziny w firmach: Dell Polska, Veolia Usługi dla Środowiska, GDF Suez Energia Polska S.A., Teleperformance, Ministerstwie Edukacji Narodowej, OKI Painting Solutions, United International Pictures, Funai, Enter Air, ESRI i wielu innych.