Czyszczenie tapicerki

Zadbamy o perfekcyjną czystość każdego obicia tapicerskiego!

Poszukujecie Państwo firmy, która doskonale zadba o to, aby Wasze meble i wnętrza samochodów nabrały świeżości i były nieskazitelnie czyste? Skorzystajcie z naszych usług!

Jeśli miejscem docelowym, w którym wykonamy profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej ma być Warszawa, bądź też okoliczne miejscowości, jesteśmy do Waszej pełnej dyspozycji!

Sofy, fotele i krzesła stanowią nieodzowny element wyposażenia biur.
W połączeniu z pozostałymi meblami – biurkami, komodami, szafami itp. pełnią funkcję reprezentacyjną. Wszystkie te elementy powinny cechować się nienaganną czystością. Praca w otoczeniu ładu i porządku jest o wiele bardziej efektywna. Zadbane wyposażenie biura, które wyróżnia się estetycznym wyglądem, to wizytówka każdej firmy. Należy więc odpowiednio zadbać, aby wszelkie pojawiające się zabrudzenia usuwać szybko i skutecznie. Wówczas, przybywający do gabinetów Klienci, inwestorzy, współpracownicy itp. będą mogli spędzić czas w pomieszczeniu, w którym panuje pozytywna atmosfera.

Meble tapicerskie często narażone są na zanieczyszczenia. Co prawda jedne w mniejszym, a drugie w większym stopniu, jednak każdy ich rodzaj z czasem staje się siedliskiem wielu toksyn. Mogą to być roztocza, bakterie, czy też grzyby, których źródłem jest nie tylko kurz, ale także ubrania, torebki
i wszystkie inne przedmioty, jakie mają bliski kontakt z materiałami obiciowymi.

Ich cząstki nie są widoczne gołym okiem, dlatego też często zapominamy o tym, z jak wielu źródeł pochodzi brud, zgromadzony ​we włóknach materiału obiciowego.
 

Meble, które intensywnie użytkujemy, często są dodatkowo poplamione kawą, herbatą, sokiem, czy też niefortunnie upuszczoną kanapką. W biurze, absolutnie nie może być mowy, aby takie zabrudzenia utrzymywały się przez dłuższy okres. Sytuacja taka po części burzy wizerunek właściciela przedsiębiorstwa. Dlatego też należy zadbać o to, aby wszelkiego rodzaju plamy były usuwane w ekspresowym tempie. Nie zawsze można je wywabić na własną rękę. Czasem potrzebne będzie zastosowanie specjalnych środków i odkurzaczy ekstrakcyjnych, które doskonale poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami. Nie każda firma posiada na swoim wyposażeniu tego rodzaju sprzęt, dlatego idealnym rozwiązaniem problemu będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy błyskawicznie usuną wszelkie zabrudzenia i odświeżą materiał obiciowy.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możecie być Państwo pewni, że zapewnimy nienaganną czystość elementom wyposażenia Waszych stołecznych biur.

Dysponując niezawodnym sprzętem i bogactwem skutecznych środków czyszczących, wdrożymy odpowiednie działania, które pozwolą nie tylko dogłębnie i bezpiecznie wyczyścić struktury materiałów, ale również usuną nieprzyjemne zapachy.

Stosując rozwiązania marki Rug Doctor, błyskawicznie pozbędziemy się uporczywych plam oraz wszelkich, niewidocznych dla oka zanieczyszczeń.

Zaufajcie Państwo naszej wiedzy oraz doświadczeniu, a przekonacie się, że nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia obić nie stanowią dla nas dużego wyzwania.

NITEO – konserwacja tapicerki samochodowej

Nasi wykwalifikowani i rzetelni pracownicy zadbają nie tylko o czystość Państwa mebli, ale również o odświeżenie wnętrz Waszych pojazdów. Jeżeli pokrycia foteli wymagają kompleksowego i dogłębnego czyszczenia, możecie liczyć na naszą fachową pomoc. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone środki pielęgnacyjne, które rewelacyjnie usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Być może szykujecie się Państwo do sprzedaży posiadanego samochodu lub części floty Waszych pojazdów firmowych. Wówczas, zlecenie dokładnego wyprania tapicerki, pozwoli podnieść walory estetyczne auta, a tym samym uzyskać za nie większą sumę w momencie zawarcia transakcji.
 


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy rzetelne usługi w rozsądnych cenach.
W przypadku chęci zlecenia tego typu prac, prosimy Państwa o kontakt z naszą firmą.